|

25. 11. 2016 Třebíč

Reference ze ZŠ kpt. Jaroše, Třebíč

Dobrý den,
chtěla bych pochválit a poděkovat týmu lektorů vedeném Vojtěchem Vozdou z Vaší fakulty, kteří 25. 11. 2016 lektorovali program Fyzika do vlastních rukou v naší základní škole v Třebíči. Domlouvání a komunikace byla skvělá, na čem jsme se domluvili, klaplo do puntíku. Nejúžasnější bylo ovšem nadšení dětí, které přišly do učebny fyziky. Pokusy si žáky získaly na 100%, žáci o nich vyprávěli ostatním učitelům v jiných předmětech, a tak se ke mně dostal skvělý ohlas Vašeho projektu a práce Vašich lektorů od mých kolegů.
Pokusy si prošli žáci od 6. do 9. ročníku a všichni byli neskonale nadšení, vyprávěli o tom, co viděli a co se dozvěděli, v dalších hodinách. Díky ohlasu se přišly podívat i kolegyně, které odcházely nadšené a nadšení šířily i doma. Ty, které nepřišly, mě na chodbě zastavovaly a chválily lektory a jejich výkon, protože žáci o fyzice mluvili celé hodiny. Velký ohlas měla fyzika i doma u žáků, mám velice kladnou a pochvalnou zpětnou vazbu od rodičů. Ti velice kladně hodnotili, že lektoři přijeli za dětmi do školy s tak náročným programem bez nároku na odměnu.
Velké díky patří Vašim lektorům, kteří pracovali na plný výkon a celé čtyři hodiny se s úsměvem vypořádávali s hlukem ve třídě, zvídavými otázkami, žádostmi o opakování pokusů apod. Díky výborným výkonům lektorů děti odcházely z učebny fyziky jen nerady do dalších hodin.
Děkuji za perfektně odvedenou práci lektorů a jejich entuziasmus, jak zpopularizovat fyziku u dětí na základní škole.
Předejte prosím moji chválu nadřízeným týmu lektorů a moje díky za přínosný projekt.
S pozdravem
Mgr. M. Bendová, Základní škola Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 836