Členové studentské kapitoly

Prof. Jan Franc: Oficiální web

Andrej Farkaš: Předseda

Aktuálne som študentom 3. ročníka Bc. štúdia Fyziky na MFF UK. Črtá sa mi zameranie v spintronike, ktorej sa venujem v skupine na AV ČR. Členom SPIE/OSA som sa stal v roku 2017 a odvtedy som aktívny hlavne v programe Fyzika do vlastních rukou. Funkcia predsedu ma posúva o kus ďalej v našej kapitole a dáva mi viac možností ako sa u nás zapojiť a zabehnuté schémy optimalizovať a vylepšiť. Vo voľnom čase sa venujem výrobe rôznych drobností, často obsahujúcich Arduino a ako psychohygienu organizujem koncerty.

Lukáš Beran: Pokladník

Tomáš Maleček: Tajemník

Jsem studentem bakalářských oborů Obecná Matematika a Obecná Fyzika na MFF UK. V laboratoři Fyzikálního ústavu se věnuji měřením magneto-optických vlastností materiálů. Momentálně se zabývám magneto-optickou spektroskopií ultra tenkých vrstev LSMO. Členem SPIE/OSA jsem se stal teprve nedávno a doufám, že tím inspiruji ostatní případné zájemce. Ve volném čase nepohrdnu míčovými sporty či deskovými hrami.

Lukáš Nowak: Místopředseda

Dominika Tanglová: PR

Momentálně jsem studentkou bakalářského studia učitelství matematiky a fyziky. Zabývám se převážně programem Fyzika do vlastních rukou a celkově se věnuji propagaci fyziky mezi mladší studenty. Mimo školu se věnuji doučování a vedení zájmových akcí pro žáky a studenty. Ve volném čase se věnuji sportu, hlavně šachům, ráda si přečtu zajímavou knížku.

Andrej Farkaš, Erik Hendrych, Jan Hrabovský, Zdenek Kaspar, Daniel Kral, Katarína Križanová, Marcel Lamač, Miroslav Martínek, Kamila Moriová, Martin Rejhon, Lukáš Šedivý, Miloslav Surynek, Patrik Švančara, Dominika Tanglová, Vojtěch Vozda, David Wagenknecht, Vladislav Wohlrath, Martin Zahradnik, Matyas Zetek, Martin Zukerstein